ÜRETİM VE İMALAT

Üretim ve İmalat

İletişim için tıklayın.

Sizin için komple devre tasarımı yapabilir, gerekli ise yazılım hazırlayabiliriz. Ya da elinizde bulunan bir ürün ile aynı görevi gören kendinize özgü bir ürün üretmek istiyor olabilirsiniz.

Tasarımını yaptığınız ve prototip üretip denemek istediğiniz bir devre de olabilir… Bütün bu aşamalarda size yardımcı olabiliriz.

Özellikle yurtdışından pahalı ithalatı olan ürünlerin bizim tarafımdan üretilip daha ucuza mal edilmesi ülkeden dışarıya çıkacak döviz miktarını da azaltacaktır. 1 Dolar bile olsa bize kalsın, kendimiz üretelim kendimiz dışarıya satalım.
Bu bağlamda pek çok firmaya destek verdik. Siz de aklınızdan geçenleri sesli düşünmek isterseniz biz yanınızdayız.

– Turnike, kapı girişleri üzerine uzman olan ve yazılımlarını kendi üreten bir firmaya kart tasarımı ve üretimi yaptık.

Bir banka için ATM’lerde kullanılacak sistem ürettik. Pos makinesi araç kullanımı için voltaj dönüştürücü ürettik.

– Su sistemleri, depolama sistemleri üzerine çalışan bir firmaya su seviye, motor kontrol devreleri tasarladık ve ürettik.

– Medikal alanda çalışan bir firmaya cerrahi operasyonlarda kullanılan elektrokoter ürünleri tasarladık ve ürettik.

– Gemicilik sektöründe bazı firmalara aydınlatma, dimmer, iç haberleşme sistemleri tasarladık ve ürettik.

– Elektrikli ev aletleri sektöründe firmalara yurtdşından gelmesi pahalı olan bazı kartları tasarladık ve ekonomik olarak ürettik.

– Akıllı ev sistemleri üreten firmalara bluetooth ile alarmı devredışı bıraktıran ürün ve yazılım geliştirdik. Üretim yaptık.
– Elektrik kesintisi sonrası klimalardaki kapanıp açılma sorunu için Siemens tarafından yüksek ücretle satılan bir kart ile aynı işi gören kartı çok daha düşük fiyatla ürettik.

– Film setleri için özel amaçlı ürünler ürettik, uzaktan kumandalı ürünler geliştirdik.

Firmalara yaptığımız hiçbir ürünün içeriğini paylaşmıyor, hiçbirinin adını referans olarak kullanmıyoruz. Üzerinden en az üç yıl geçmeden yaptığımız işin bile ne olduğunu paylaşmıyoruz.