Tens cihazı

Açıklama

Bildiğimiz adıyla akupunktur cihazı…

Çıkış uçlarınatakılan pedlerle vücudun bazı noktalarına frekansı yüksek elektrik verilerek tedavi amaçlı tıpta kullanılır. Tanında geniş ayrıntılı açıklamaları da verilmektedir. Kutusunda:

- açma-kapama düğmesi,

-  power led,

- dalga türü seçimi (kare ve üçgen dalga) düğmesi,

- akupunktur prop kabloları yuvaları,

- etki ayarı düğmesi,

- frekans azaltıp artırma düğmesi bulunur.

Ayrıca kutu önündeki Led display ekran vasıtasıyla çıkan voltaj değerini ve çekilen güç miktarını görebilirsiniz. Devre 12V adaptörle çalışmaktadır. Adaptör ürünle beraber verilir. Akupunktur için vücuda koyulan pedler pakete dahil değildir. Eczanelerden alınabileceği gibi ürünle beraber verilen açıklamada kendinizin de nasıl yapabileceğiniz tarif edilmektedir.

Şema, resimler ve diğer dosyalar için sipariş sırasında mesaj kısmından mail ya da WhatsApp numarası vermeyi unutmayınız.

 449 

SATIN AL

Lütfen Dikkat

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur. Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir. Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır. Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin. Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın. Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir