Su Deposu Otomatik Doldurma Projesi

Açıklama

otomatik su deposu projesi için size iki adet plastik su deposu (1litre), elektronik devre, su pompası ve adaptör verilir.

Depolardan birisi su çekilen şebeke deposunu temsil eder. Diğer depo ise kullanılan depoyu temsil eder. Şebekede su kesik ise ve su çok azalmışsa bip sesi ile uyarı verir. Şebeke deposunda su olduğu sürece kullanım yapılan depodaki su azaltıkça otomatik olarak depoyu tamamlar ve motoru durdurur.

Kullanım deposundan suyu eksiltip deneyebilmeniz için çıkışında bir hortom monte edilerek size verilir.

Devrenin size özel yapım resimlerini, şemasını, yazılımı ve diğer dokümanlarını alabilmek için sipariş verirken mesaj kısmına lütfen mail ya da whatsApp iletişim numarası yazınız.

 449 

SATIN AL

Lütfen Dikkat

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur. Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir. Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır. Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin. Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın. Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir