Otomatik Kedi Mama Makinesi

Açıklama

Otomatik kedi maması evimizdeki küçük yaramazların daima taze mama yiyebilmesi ihtiyacından doğmuştur.
Gün içerisinde iş , okul ve benzeri nedenlerden dolayı evde bulunamayız , küçük dostlarımız için sabah tazelediğimiz mama zamanla bayatlayacaktır.
Tüylü dostumuz biraz obur ise , sabah tabağına bıraktığımız mamayı kısa sürede bitirip sizin eve dönüşünüzü sabırsızlıkla kapı önünde veya camda bekliyor olacaktır.
Hafta sonu evden uzakta geçireceğiniz kısa tatillerde minik yaramazı emanet edecek güvenilir bir dost bulmak her zaman kolay olmayacaktır.
Otomatik kedi maması yukarıda belirttiğimiz sorunları çözüm amaçlı geliştirilmiş bir üründür.
Otomatik kedi mamasının ana çalışma prensibi hava geçirmez mama haznesinde bulunan kuru mamayı sizin belirlediğiniz zaman ve ölçekte dostumuzun mama kabına döker. Cep telefonunuza indirebiliceğiniz Kedi Maması uygulaması ile hangi saatlerde ne kadar mama dökülüceğini bir kereye mahsus ayarlamanız yeterli olacaktır. Bundan sonrasında cihaz her gün sizin ayarladığınız zamanlarda minik dostumuza taze mama verecektir.
Otomatik kedi mamasının dahili bataryası mevcuttur , bu sayede cihazı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
Minik dostumuza mama vermeyi otomatikleştirirerek aramızdaki ilişkiyi koparmak istemeyiz. Eve geldiğimizde mırnav,mırnav bacaklarımızın arasında dolaşan küçük tüylü yaramazın başını okşayıp mama kabına mama dökmek gibi özel anları yok etmek niyetinde hiç değiliz. Bu gibi durumlarda Kedi Maması uygulaması üzerindeki öğün atlat anahtarını aktif ederiz, böylelikle cihaz dostumuzla bizim ilgilendiğimizi anlar ve bir sonraki mama dökülme zamanını pas geçer.
Otomatik kedi maması tamamen el yapımı , kendi geliştirdiğimiz bir üründür, plastik parçalarının büyük çoğunluğu 3D yazıcı ile basılmıştır.

 600 

SATIN AL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir