Gündüz Otomatik Açılan Pencere

Açıklama

Devre LDR sensör ile ışığı algılayarak motoru çevirir ve motora bağlı olan pencere temsil eden plaka açılır. Hava karardığı zaman veya elimizle LDR’nin üzerini kapatıp karanlık oluşturduğumuz zaman motor diğer yöne dönerek plakayı kapatır. Maket  ev Yaparak pencere bölümüne yerleştirebilirsiniz.
Devrede plakanın her iki açılıp kapanma yönüne yapıştırılmak üzere iki adet limit switch anahtar bulunmaktadır. Devre delikli pertinax üzerine yapılır ve tüm açıklamaları, şemaları, yapım aşaması resimleri yanında verilir.

Bu dosyaları alabilmek için sipariş sırasında mail ya da WhatsApp numarası yazmayı unutmayınız.

Kişiye özel yapılan bu projenin iadesi yapılamaz.

 169 

SATIN AL

Lütfen Dikkat

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur. Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir. Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır. Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin. Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın. Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir