555 ve 4027 ile Hırsız Alarmı

Açıklama

devremizde 4027 ile yapılmış bir alıcı katı, 555 timer entegresi ile yapılmış verici devresi bulunuyor. Devreleri çalıştırıp alıcı ve vericiyi karşılıklı yerleştiriyoruz. araya hırsız girdiği zaman alıcı sinyal alamıyor ve alarmı çalıştırıyor. Devre kapatılmadıktan sonra alarm sesi artık hiç susmuyor.
Devreyi delikli pertinax, breadboard veya baskıdevre plakaya yaptırabilirsiniz. Plakaya isim numara yazılacaksa bunu sipariş verirken belirtin.Ayrıca size resim ve açıklama dosyası, şema yollayabilmemiz için mutlaka iletişim bilgisi yazmayı unutmayın.

 150 

SATIN AL

Lütfen Dikkat

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur. Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir. Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır. Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin. Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın. Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir