5 Kanal Ekolayzer Devresi

Açıklama

Devre simetrik besleme gerektirir. İki adet 9V pil ile çalıştırılabilir. NE 5532 opamp ile yapılmıştır. 5 Potansiyometre ile sesin değişik frekanslarını azaltıp çoğaltarak güzel bir ses almak için kullanılır. Devrenin yanında açıklama dosyaları, çizim dosyaları, yapım aşaması resimleri verilmektedir.

Ekolayzer devresinin sesini deneyebilmeniz için TDA2003 mono amplifikatör hazır amplifikatör kiti de yanında. Ayrıca bir tane de hoparlör yine devre ile verilmektedir.

Dosyaları size yollayabilmemiz için sipariş verirken mutlaka sipariş mesajları kısmından mail, whatsApp benzeri iletişim bilgilerinizi vermeyi unutmayın.

 169 

SATIN AL

Lütfen Dikkat

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur. Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir. Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır. Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin. Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın. Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir