Akıllı Ev

Akıllı ev projesinde, içi açılan menteşeli iki bölüm bulunur.Akıllı ev projesinde, içi açılan menteşeli iki bölüm bulunur.Evin özellikleri:- Sıcaklık ayarı ile istenilen ısıda çatıdaki fan çalıştırılabilir. (Devre yazılım içermez)- Kapısındaki şifreli kilit ile otomatik olarak kapısı açılır. (Devre yazılım kodları içerir)- Güneş pili ile doldurduğu dahili şarj edilebilir pilleri kullanarak enerji tasarrufu yapar. (Şarj devresi yazılım içermez)- Yağmur yağdığı zaman balkon tentesi otomatik kapanır, yağmur yoksa otomatik açılır. (Devre yazılım içermez)- Sabit hatta bağlanan telefon kontrol devresi dışarıdan bir cep telefonu ile aranıp ışıklandırması, kapı açma fonksiyonu, fan serinleticisi kontrol edilebilir. (Devre yazılım kodları içerir ve sabit telefon hattı bağlantısı gerektirir.)- Akşam karanlık olduğunda ışıkları otomatik olarak kendisi yakar. (Devre yazılım içermez)- Pencereleri izinsiz açıldığında manyetik alarm kullanımı ile alarm sistemini çalıştırır. (Devre yazılım içermez)

 1.450,00 ₺ .koddostu.mavi,.koddostu.siyah,.koddostu.yesil,.koddostu.turuncu,.koddostu.kirmizi{ padding:0px 12px; font-size:14px; display:inline-block; height:34px; border:1px solid transparent; background:#8e8e93; line-height:34px; text-align:center; text-decoration:none; font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; color:#fff; margin:0px 2px; transition:all 0.3s ease; -webkit-transition:all 0.3s ease; box-sizing:content-box; -moz-box-sizing:content-box;}.koddostu.mavi:hover,.koddostu.siyah:hover,.koddostu.yesil:hover,.koddostu.turuncu:hover,.koddostu.kirmizi:hover{ cursor:pointer; background:#fff; color:#666; border-color:#bbb; } .koddostu.mavi{ background:#50B1F2;} .koddostu.siyah{ background:#34495E;} .koddostu.yesil{ background:#3DD17A;} .koddostu.turuncu{ background:#FAB13C;} .koddostu.kirmizi{ background:#FF5E4C;} SATIN AL

Lütfen Dikkat!

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur.
Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir.
Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır.
Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin.

Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın.
Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir