6 Kanal RF Alıcı Verici

Açıklama

Devre hem alıcı hem de verici kartında ayrı ayrı mikrodenetleyicilerle yapılmıştır. Devre yanında yazılım kodları verilmektedir.
Resimdeki örnekte bu devre ile bir aracın sağa sola dönmesini ve ileri geri gitmesini sağlayan motorları sürülmüş, ayrıca su pompası çalıştırıp su püskürtme, korna, lamba yakma gibi özellikleri kontrol edilmiştir.
Siz de dilediğiniz kontrollerde kullanabilirsiniz.
Sadece lamba yakabilir, ya da başka cihazların açma kapamasını yapabilirsiniz. Devre 9 volt pillerle çalışabilmektedir. Dilerseniz 9 ya da 12V adaptör ile de çalıştırabilirsiniz. Pil kimyasal bir bileşen olduğundan kargoya verilmemektedir. Herhangi bir elektrikçi veya kırtasiyeden rahatlıkla 9Volt pil temin edilebilmektedir.
İncele ve satın al

 129 

SATIN AL

Lütfen Dikkat!

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur.
Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir.
Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır.
Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin.

Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın.
Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir