Isıya Duyarlı Yangın Alarmı

Açıklama

Devrede ısı algılayan Sensör bulunmaktadır.Örneğin ısı kaynağı olarak bir çakmak yakarak deneyebilir, yaptığınız bir kartondan ev maketine monte ederek yangın sırasında alarm çalan bir ev projesi hazırlayabilirsiniz.
Devreye sadece pilini takmanız yeterlidir. Tamamen el yapımı olarak hazırlanmış devrede bulunan buzzer, ısı algıladığında bip şeklinde öterek alarm vermektedir.
Bu devreyi kargo dahil bizden 99TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

 99 

SATIN AL

Lütfen Dikkat!

Projenizi satın almadan önce iletişim formunu doldurarak bize proje hakkında sorularınızı yöneltebilirsiniz. Projeler, tamamen el yapımı olarak kişiye özel üretilir. Hiçbiri diğerine benzemez. Şahsa özel çalışmalar olduğu için doğal olarak hiçbir koşulda iade edilemez. Proje satışından sonraki 20 gün boyunca mutlaka sorularınız uzmanlarımızca cevaplanır, size her şekilde yardımcı olunur. Devre hakkında bilgiler, resimler, şema ve çizim gibi ekler varsa size tercihinize göre WhatsApp, mail ya da her ikisinden de elektronik ortamdan gönderilir. Proje fiyatlarına kargo ücreti dahildir. Projenizi firmamızdan bizzat almanız durumunda paket ağırlığına göre 5 ilâ 25 TL arası kargo ücreti indirimi uygulanır. Proje siparişinizi verirken “incele ve satın al” yazısını tıkladığınız zaman ödeme sayfası açılır. Ödemeler sırasında mesaj alanını ve kutucukları mutlaka doğru işaretleyin. Örneğin;
– monte edilmesin, kendim monte edeceğim.
– devre hakkında açıklama yazısı ve montaj aşamalarının resimlerini istiyorum
– bakır plakaya çizim yapılacak
– delikli pertinaksa lehimlenecek
– breadboard üzerine monte edilecek ve benzeri seçeneklerden size uygun olanlarını mutlaka seçin. Bakır yüzeye isim veya numara basılacaksa, ödeme sayfasındaki mesaj kısmına yazmayı unutmayın. Unutursanız, iletişim formundan bize mutlaka yazın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir